SohbetSe Sohbet HobiLer’i

Hobiler

İçindekiler Mevcut [Gizlikler ]
Hobiler
Sohbet
Radio
Eğlence
Kelime oyun
Oxm oyun
Yarışma oyun
Chat Odası
isLam Oyun
Help Destek

FarkLı Sohbet HobiLer’i

Örneğin, internette bulacağınız pek çok “konuşma ipucu” makalesi utanç verici bir şekilde sarsıcıdır. Sıklıkla size aptalca öneriler verir: “Hayatınız hakkında bir TV şovu yaptıysanız, ne adlandırırsınız?” Kim gerçekten böyle bir şey söylüyor? Yapamayacağımı biliyorum.
Yani daha fazla giriş yapmadan, istediğiniz zaman geri gönderebileceğiniz konuların listesi. Bunların çoğunun oldukça basit ve “sıradan” olduklarını fark edeceksiniz. Bunun nedeni, çoğu konuşmada uzaylılar ve belirsiz bir felsefe hakkında konuşmanıza gerek yoktur. (İsterseniz!) Genellikle basit ve açık konular beyninizi tekrar başlatmak için yeterlidir.
Bunları kolaylaştırmak için onları da gruplara ayırdım:

Bir insanın hobilerinin ne olduğunu bulursanız, onlar hakkında çok daha fazla şey biliyorsunuz. Hobiler, insanların kendilerini beğenmedikleri için para ödemeden yapabilecekleri şeylerdir. Bazı örnekler: yoga, fotoğrafçılık, çalışma, meditasyon, alışveriş vb.
Birinin hobisini bulmak için bulduğum en iyi soru şudur:
1. Sen boş zamanlarında ne yaparsınız? Basit ve etkili. Bu aynı zamanda Açık uçlu sorular olma avantajına da sahiptir . Bu size büyük bir cevap alamazsa, daha spesifik sorular sorabilirsiniz.
2. Herhangi bir muzik aleti çalar mısın?
3. Resim çiziyor, çiziyor mu, sanat mı yapıyorsun?
4. Dans etmeyi sever misin?
5. Teknoloji, araçlar, arabalar hakkında konuşun. (Eğer başka bir erkekle konuşan bir adamsanız en iyisi. Evet bu utanmaz bir klişedir, ama benimle bilgisayar özellikleri hakkında konuşmaktan hoşlanan bir kızla tanışmam – yine de eminim ki varlar!)

    Dersimiz Sohbet

Bazı insanlar iş hakkında konuşmamanız gerektiğini söylüyor. Bence bu çok saçma. İnsanların genellikle konuştuğu şeyleri durdu ve dinlediğinizde, iş ve okul listenin en üstünde.
Sonuçta, insanlar bu yerlerde günde birkaç saat geçiriyorlar . Ve onların işi ya da okulu genellikle çok tutkulu oldukları bir alanla ilgilidir. İş arkadaşları, aynı zamanda en çok etkileşimde bulundukları kişilerden bazıları.
Ancak, uyarılmalıdır: bazı insanlar için bu konular sıkıcı olabilir. Yaşlı insanlar çalışmalarından bahsetmekten rahatsız olabilirler ve diğer insanlar sadece bir öğrenci kasiyer veya inşaat işçisi gibi para için sıkıcı bir iş çıkartabilirler.
6. Ne yapıyorsunuz / çalıştınız? (Evet, bir konuşmaya başlamak için en basit ve en yaygın yol)
7. Okuldaki en çok (veya en az) favori konu nedir?
8. Birlikte çalıştığınız insanlarla nasıl geçiniyorsunuz? (İnsanlar ilişkilerini ve diğer insanlarla olan hayal kırıklıklarını anlatmayı severler. Evet, bu dedikodu ama aynı zamanda kişinin bu şekilde nasıl çalıştığı hakkında da çok şey öğreniyorsunuz.)
9. Orada çalışmaktan mı hoşlanıyorsun yoksa para için mi yapıyorsun?(Bu, bir ağ olayında iyi bir fikir değil, bir tarihte eğlenceli bir soru olabilir.)
10. Hayalindeki meslek ne? Bunu sormanın bir başka yolu: Eğer para önemli olsaydı, zamanınla ne yaparsın?

Araç çubuğuna atla
google-site-verification: google65df57c39a9107cd.html