Sohbet


Hiç operatörlerin ne yaptığını merak ettiniz mi? “Yani bir operatör olmak istiyorsun?”

Yeni görünüm Sohbetse.net sayfalarına hoş geldiniz. Genel içeriğinde çok fazla değişiklik yok, ancak navigasyon şimdi çok daha iyi ve e-posta alma yeteneği gibi bazı yeni özellikler eklendi. Burada sözü edilen her şeye bağlantılar da bu sayfanın en üstünde. Bu başlangıç ??sayfasına istediğiniz zaman geri dönmek için merkezi logoya tıklayın.

Sohbetse, dünyanın her yerinden sunuculardan oluşan devasa bir sohbet ağıdır. Yeni bir kullanıcıysanız, Başlarken bölümüne bakın ve ayrıca Çevrimiçi Güvenlik bölümünü okumak için önce birkaç dakikanızı ayırın.

IRC ağlarının en eskisi, daha fazla ayrıntı bilmek istiyorsanız Kullanıcı Bilgileri bölümünde bazı tarihi bilgiler var. Bu, diğer ağlarda bulabileceğiniz kanal hizmetleri ve takma ad servisler olmadan “anarşist” bir ağdır, ancak bu, IRC’nin nasıl kullanılacağı ve kullanıcılarımızın bu şekilde tercih etme eğiliminde olduğu için bilinçlidir. Bu site bir şekilde bilgi ile aşırı yüklemeyi amaçlamadığımızdan ve çoğu insanı mutlu etmek için burada yeterli olması gerektiğinden, orijinal teoriyi biraz yansıtmaktadır. Daha derine inmek isterseniz, başka yerlere de bağlantılar var.

Bu sayfalar bir grup ”IRC”sohbetse operatörü tarafından, işlerin nasıl olacağının dikte edilmesi için çalıştırılmıyor. Ağın gerçekte sohbet etmek için kullandığı kişilerin katkılarına ihtiyacımız var. İyi bir fikriniz varsa, lütfen bizi çevrimiçi olarak bulun veya bir e-posta gönderin ve Sohbetse kanalınız için bir kanal ana sayfanız varsa, lütfen Kanal Sayfalarını okuyun ve ekleyebilmemiz için bize bir bağlantı gönderin. Bir kanal ana sayfanız yoksa, neden kullanıcılarınızı Sohbetse’e kaydettirmeyiniz ve sonra bu kanalın bağlantısını bağlayabiliriz.

“Resmi Sohbetse sayfası” nın hakkında birtakım karışıklıklar var. Cevap basit, bir tane yok. Resmi bir sayfaya sahip olmak, bir grup insanın Sohbetse’i kontrol altında tuttuğunu ve bu durumun yansıması için Sohbetse’i temsil eden birkaç sayfanın olduğu anlamına gelmez. Sohbetse.net (bu sayfa) orijinal IRC operatörleri tarafından sürdürülmekte ve çeşitli kullanıcı sayfalarını basit ve kullanımı kolay bir şekilde birbirine bağlamayı amaçlamaktadır. Sohbetse.net ise parlak ve kurumsal bir görünüme sahiptir ve gerçek ağ üzerinde daha fazla yoğunlaşmaktadır.

İyi şanslar ve iyi eğlenceler.


Yazar: admin

Görüntüleme: 207 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 05 Şubat 2019

Cevap bırakın