sohbetçiler


Savunmacı ve Saldırgan Teknikler
Bazen, söylediğin veya “bomba” olduklarını düşündüğü bir şey hakkında seninle kızgın olacak bir sohbetçiye rastlarsın. Genellikle bu, belirli bir konuda ya da birçok sohbet eden kişiye düş kırıklığına neden olduğuna inanılan bir konuda çıkan bir anlaşmazlığın sonucudur. Ayrıca diğer sohbetçileri rahatsız etmek için odaya giren giderek artan sohbetci sayısı var. Bu insanlar kalabalıktan birini seçip, kendilerini serinletmelerinden başka hiçbir nedenden ötürü onlara hakaret etmeye başlarlar ve her şeyi bildiği söylenir. İster bilerek veya yanlışlıkla bazı geveze konuşmalarını yaparsanız yapın, yorumları nasıl savunacağınızı veya böyle insanlara karşı kendinizi nasıl savunacağınızı ve onlara nasıl geri döneceğinizi bilmeniz gerekir.

Hemen her siber kavga, diğerine hakaret etmekten oluşur. Onlara nasıl hakaret edersiniz ve hakaret etme zamanınız diğer insandan utanmak açısından kritik önem taşır. Önce kendinizi nasıl koruyacağımıza gideceğiz. İlk önce, yapmak için normal şeylere geri ateş ederken, her zaman değil. En iyi savunma, rahatsız edici mesajı görmezden gelmektir. Genellikle bu, onlarla savaşmamak için ne kadar çok gürültünün olduğuna dair kestirmeye devam etmelerini isteyecektir. Ancak inanın bana hakaret etmek için etkili bir yol olduğuna inanıyorum. Genellikle bazı İnternet sohbetleri, birinin adını buraya yerleştirebileceğiniz bir yoksay kutusuna sahip olacak ve siz bunu söylemediğiniz sürece ileti yayınlamayacaktır. IRC’ler bir odaya bağlı olarak bunu yapmazlar ‘

Sizden bir yoruma karşı çıkan biriyle uğraşıyorsanız, nazik davranarak duruma çok temiz bir şekilde özebilir ve onlara neden katılmadığını sorabilirsiniz. Şimdi, yorumunuza yanlış koyuyorsanız samimi olun ve söylediğiniz hakkında özür deyin. Bunlar, sizinle bir ya da daha fazla sohbet eden kişinin arasındaki potansiyel bir “alev savaşını” önemsiz bir şey üzerinde etkin bir şekilde yaymanın iki yolu.


Yazar: admin

Görüntüleme: 325 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 21 Şubat 2018

Cevap bırakın