Taladro Deniz Kızı Sözleri


Taladro Deniz Kızı Sözleri

, Kaliteli olarak sende sohbet etmeye başla Taladro Deniz Kızı Sözleri sizler için hazır gel bağlan.

Kaliteli sohbet vede keyifli bir müzik sizleri bekliyor süprizlerle dolu bir Muhabbet sitemiz var sizlerin mutlu olması için elimizden geleni yapıyoruz hadi gel Chat yapalım vede güzel bir ortamda birlikte olalım, Taladro Deniz Kızı Sözleri sizler içi hazır hadi gel sende aramıza.

Şu Konular ilginizi çeke bilir :Sabahın beş buçuğu, kendimi mesafelere odakladım Uykular haram, orada morarıyorken dudakların Ve neydi kollarımda başka birine göz atmanı gerektiren? Ne acı hiç bitmiyor tuzakların Uykusuzluk benim, bilmek istiyosan buyur Bi’ vakit değişmedim, göremesen de buyum Çok bi’ şey üzülmedim, nasılsa gelirsin Ben her ihtiyaç duyduğunda tükettiğin suyum Oradan anla baharı, gurbeti yemek yapıp kaşıkladım Bi’ çocuk gözlerinde anlamasın uçurtmanın A ölüm B ölüm faydası yok bu şıkların Belki de iyi gelir sana İzmir’in ışıkları Belki de kötü olur bu, saçların ağarır Bi’ kar tanesi olup yeniden özlemek baharı Burda bir kez daha başlıyosa gurbet imtihanı Ölmek değil bi’ daha görmek intiharım Gülüm anla beni, yeniden özlemek seni Aynı siyah beyaz ve aynı güneş, ay gibi Ve aynı yerde aynı havayı soluyorken de dahi
Seni kaybettiğim limana tеkrar dönememek gibi Ne olur anla beni, yeniden özlemek seni Aynı gece gündüz ve aynı ellerin gibi Ve aynı yerde aynı havayı soluyorken de dahi Beni defalarca öldürsen de ölememem gibi.


Bi’ yanım dönmemeyi hiç istemeyen tren Diğer yanım sen, işte sen yanım diyor ki diren! Ne yapcağımı şaşırdım ben canım Yollarına feda etsem tüm ömrümü yine de gözlerimde bi’ nem Hala seçemediğim yollar var Bi’ daha gelir misin adını tonlarsam? Bu gidiş ziyan etti ruhumu, ayaklarım tutmasa da Gelirim evet bir kaç adımı zorlarsam Hayat bi kaşık su, elleme dur yaram derin Yokluğun en zirvesine taşıyansın kadın beni Hissetmesen de günlerce sen tıkadın beni Ben hala anlamıyorum nanköre aşk nasıl denir?
(Nasıl mı?) Acıyı senle buldum Aynı anda hem bi’ melek hem de bu kalbimin kurdu Yedin de bitirdin şu ömrümü, hiç yetmedi mi? Neyse, hoşçakal sen gözlerimin nuru Gülüm anla beni, yeniden özlemek seni Aynı siyah beyaz ve aynı güneş, ay gibi Ve aynı yerde aynı havayı soluyorken de dahi Seni kaybettiğim limana tеkrar dönememek gibi Ne olur anla beni, yeniden özlemek seni Aynı gece gündüz ve aynı ellerin gibi Ve aynı yerde aynı havayı soluyorken de dahi Beni defalarca öldürsen de ölememem gibi.

Taladro Deniz Kızı Sözleri

Taladro Deniz Kızı Sözleri


Yazar:

Görüntüleme: 225 defa

Kategori: Şarkı Sözleri

Yayınlanma Tarihi: 12 Temmuz 2021

Cevap bırakın