Ankara Seviyeli Sohbet


Ankara Seviyeli Sohbet

Ankara Seviyeli Sohbet Türkiye‘nin başkenti Ankara, Anadolu Yarımadası’nın merkezinde konumlanıyor. Türkiye Cumhuriyeti tarihinde büyük önem taşıyan olaylara sahne olan kent, çok zengin bir tarihi geçmişe sahip. Hititlerden Frigyalılara, Romalılardan Selçuklulara kadar pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış olan kent, sayısız uygarlığın izlerini taşıyor.
Son dönemde olan Covid-19 salgın hastalık sebebiyle pandemi süreci başladı. Malum  her yerde yasaklar oluştu buda alışmış olduğumuz hayatımızı bir şekilde kısıtladı. Tabiki önceliğimiz sağlığımız. Pandemi sürecinin getirdiği yasaklar sayesinde evlerimize kapanmak zorunda en yakınlarımızdan bile uzak kalmak zorunda kaldık.  Ve ne demişler atalarımız gözden ırak olan gönülden de ırak olurmuş. Yani bir şekilde mesafeler de girdi bu süreçte yakınlıklara. Sohbet muhabbet ister oldu gönül.

Ankara nüfusu bir önceki yıla göre 24.246 artmıştır.

Ankara nüfusu 2020 yılına göre 5.663.322’dir.

Bu nüfus, 2.805.877 erkek ve 2.857.445 kadından oluşmaktadır.
Yüzde olarak ise: %49,54 erkek, %50,46 kadındır.

Ankara ilinin 25 ilçesi vardır. Ankara Büyükşehir Belediyesini oluşturan bu ilçeler:

Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle’ dır.

Ankara’da Gezilecek Tarihi Yerler;

Anıtkabir. Ankara Kalesi. Hamamönü. Roma Hamamı. Kurtuluş Savaşı Müzesi. Cumhuriyet Müzesi – II. TBMM Binası. Jülien Sütünü. Augustus Tapınağı. Antik Roma Tiyatrosu. Gordion. Atatürk Orman Çiftliği’ dir.

Ankara Chat Sitesi

Bedava muhabbet ve Chat her türlüsü bu mekanda eğlence kat sayısı çok fazla. Her şey tam dozunda. Bazen haddini aşan neşelerimiz de oluyor tabiki. Peki sen neden evinde sıkılasın ki. Sende kendini ifade edecek bir isim bulup sohbete dahil ol. Ne kadar erken gelirsen o kadar iyi. Daha ne duruyorsun ki. Zaman kaybı yaşamaya devam etme şuan belki kahkahalar eşliğinde sohbet vardır içeride. Sende eğlenmelisin bu seninde hakkın. Konuşup dertleşmeli eğlenmeli muhabbet etmeli. Her şey biz insanlar içindir zamanımızın kıymetini bilmemiz lazım. Kendini biliyorsan ve biz de kendimize güveniyoruz saygı sevgi içerisinde sohbet mekanımıza sizleri de bekleriz.

Ankara Seviyeli Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 584 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 13 Haziran 2024

Cevap bırakın

error: Content is protected !!