İlginç Konuşma


Herkesle Hakkında Konuşmak İçin İlginç Konuşma Konuları

Bir kızla ya da erkekle konuşmak istiyor musun, ama konuşma kurduğundan korkuyor musun?
Belki de şu anda ilginizi çeken biriyle konuşmayı düşünüyorsunuz. Belki de planlanmış bir randevun var. Ama sadece Konuşmak İçin iyi Şeylertükenmediğinden emin olmak istiyorsun .
Utanç verici bir şekilde garip olurdu, değil mi?
İkinizin birbirine yakın oturduğunu hayal edin. Konuşmada ani bir duraklama var ve şimdi bir şey söylemeniz gerektiğini biliyorsunuz , fakat beyniniz çalışmayı durdurmuş gibi görünüyor. Tüm düşünebileceğiniz, sıkıcı bir soru ya da aptalca bir yorum, ama gerçekten yüksek sesle söyleyecek kadar ilginç Sohbet ya da iyi bir şey değil.
Karanlık bir bulut gibi yavaş yavaş inen garip bir sesizlik hissediyorsunuz ve içinde panik yapmaya başlıyorsunuz. Tamamen aptal olduğunuza inanıyorsunuz çünkü zihniniz tamamen boş kaldı. Bütün kişiliğini kaybetmiş gibisin. Bu noktada kendi adınızı bile hatırlayabiliyorsunuz, bunun için uygun bir şeyi bile bırakın.
Bu durumda daha önce olsaydın yalnız değilsin. Kesinlikle var, birçok kez.Ve özellikle bunun hoşunuza giden biriyle konuşuyorsanız, bunun tekrar olmasını engellemek istediğinizi anlayabilirim.
İyi haber! Konuşmayı yeniden başlatmak için dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz ilginç konuşma konularını bir araya getirdim . Bu listeyi ilk randevu veya partiden önce gözden geçirebilir, ne zaman aklınızdan geçen birkaç iyi şeye ihtiyacınız olursa (her halükarda).
Endişelenmeyin, önerdiğim konuların neredeyse tamamı “normal” dir. Bu, normal bir insanın gerçek hayatta asla konuşmayacağı satırları söylememi söylemeyeceğinizi duymayacağınız anlamına gelir.


Yazar: admin

Görüntüleme: 520 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 08 Mart 2018

Cevap bırakın