Sesli Sohbet


Sesli sohbet
Sesli sohbet SohbetSe.Net internetten farklı sistemlerden insanlarla sohbet etmenize izin verir. Bu web sitelerini barındıran web siteleri, ziyaretçiler ve kullanıcılara farklı formatlarda sohbet ortamı ( sesli sohbet ) sunan siteler, aynı zamanda bu sitelerdeki sohbet ortamlarında da kendi sistemlerine sahiptir.

Sohbet edeceğiniz sitelerin birkaç örneğini vermek için!

Metinsel sohbet siteleri olarak hizmet veriyor. İlk yıl içinde kullanılan IRC server’ları ve sitelerdir.ki php sitelerimi sadece metinsel sohbet hizmetleri için basit yazılımlar kullanarak, sitelerini php sohbet yazılımıyla bütünleştirmek ziyaretçiler için sohbet hizmeti sunuyor. Ortografik kamera ve hizmet veren sohbet siteleri.
Bu siteyi barındıran sitelere göre sadece metin sohbet hizmeti sunan siteler ve farklı sistemlerde son kez de bir sisteme entegre olduğunu görebilirsiniz. Görüntülü sohbet servisi sunarlar . Bu sistemleri barındıran sitelere örnek verirsek, herkesin kullandığı bir sohbet konuşması, Facebook’un bazı sosyal ağları ve genel olarak sohbet siteleri de tamamdır ve diğer tanışma sitelerine örnekler verebilir.

Sesli sohbet ve sohbet hizmetleri sunan ortografik kameralı sohbet siteleri. SohbetSe.Net barındıran birçok sistem, sesli sohbet, İRc ve Omegle sohbet imkanı olan üyeler için bir arama yapma imkanı olsalar bile rastgele ses kullanmaları teklif edilse bile bu sitedeki sitemleri tanıma Kullanıcının içeri girmesi durumunda, size belirli ücretler ödemek zorunda bırakıyorlar. İçindeki ücretsiz sesli sohbet sitelerinden kullanıcılar, üç özelliği kullanabilir ve ücretsiz sesli sohbet siteleri olmadan tamamen ücretsizdir, insanlar özelliklerin aynı anda kullanılmasını sağlayan uluslararası sistemde numaralandırılmıştır.

Çevrimiçi sesli sohbet özelliklerinin kullanımı. Mikrofon ile konuşun!

İçeriden, farklı sesli sohbet odalarına sahip kullanıcılardan çevrimiçi sesli sohbet Bu odalar standart olarak yer almaktadır, yazılı sohbet yapmak için harici bir komut kullanmaktır. Odanın içindeki insanlarla sohbet etmek için mikrofon aracılığıyla sesin sol alt köşesinde bulunan konuşma düğmesine tıklamanız gerekir. Kuyruğun içindeki oda varsa, kullanıcılar yine de metinsel sohbet panelinde, kullanıcı listelendiğinde sol ve üst taraftaki el simgesine tıklamanız gerekir. Ayrıca, kullanıcı adı mikrofonun yanındaki simgeleri alarak, bir seferde sesli sohbet sitelerimi sipariş etmek için TABIS’e mikrofon üzerinden ücretsiz sesli sohbet de yapabilmek, bazı siteler için mikrofon süresi yok. Bir mikrofon süreniz bittiğinde, sistem sizi mikrofondan otomatik olarak çıkaracaktır.

Kamerayı aktif hale getirmek için!

Diğer kullanıcıların içindeki sesli sohbet odalarında sizi görmek istiyorsanız! Bununla birlikte, sistemde bulunan kamera simgesine tıkladığınızda kameranın içindeki odanın simgesine tıkladığınızda kamera aktif hale gelir ve kameranız aracılığıyla diğer kullanıcıların sizi görmesine izin verebilirsiniz! ESNA mikrofon sesli sohbet sesli sohbet, kameranızı netleştirebiliyor. Aynı anda kullanabileceğiniz özelliklerden bahsettik.

Özellikler, bu linkteki makalemize göz atabilirsiniz Daha fazla bilgi için Sesli Sohbet !
Sesli sohbet siteleri, üyelere ücretsiz sunan özellikler, ancak site, tercih edilen diğer sektörlerden daha fazla. Google’ı ve diğer arama motorlarını kullanarak genel bir araştırma yaparsanız, bunu diğer sesli sohbet sitelerinin sitelerinden daha motive bulacaksınız .


Yazar: admin

Görüntüleme: 640 defa

Kategori: Genel, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 09 Haziran 2019

Cevap bırakın