Sohbetlerim


Sohbetlerim

 

Sohbetlerim Yıllar boyunca, web’deki en popüler sohbet odaları Java, Flash veya diğer üçüncü taraf yazılımlarını kullandı. Tecrübeli sohbetler ve sohbet odası yöneticileri olarak, farklı türde bir yazılıma ihtiyacımız olduğunu gördük, kendi bünyemizde kullandığımız sohbet yazılımını geliştirdik. Herkesin bunu kullanabilmesini ve güvenli, güvenli ve mümkün olduğunca çok sayıda cihaz ve tarayıcıyla uyumlu olmasını istedik, böylece birincil gelişim hedefimizi gerçekleştirdik. Sonuç olarak, bu sohbet yazılımı herhangi bir eklenti gerektirmez.

Bu doğru: Tamamen bağımsız bir yazılımımız hiçbir indirme, üçüncü taraf yazılımı ve herhangi bir eklenti gerektirmez. Doğrudan tarayıcınıza yükleyin ve yazılım yüklemesine erişimi kısıtlayan paylaşılan bilgisayarlarda bile birkaç saniye içinde sohbet edersiniz. Düzenli konuşmalar için, bu daha iyi uyumluluk anlamına gelir. Oda sahipleri ve yöneticiler için bu, Sohbetlerim Java ve Flash’daki istismarlara daha az erişim anlamına gelir, dolayısıyla sohbet odanız her zamankinden daha güvenlidir. Tüm bunlar, etkileşimli bir multimedya sohbetinde beklediğiniz aynı web kamerası ve mikrofon özellikleriyle geliyor – hiçbir özellik kurban edilmedi.

 

Yeni akıllı telefon / mobil sohbet yazılımımız, sizin için hayatı kolaylaştırmak için şirket içinde geliştirdiğimiz hızlı, tamamen interaktif, tamamen bağımsız bir yazılım çözümüdür. Çalıştırmak için üçüncü taraf yazılımı gerektirmez : İndirme yok, eklenti yok, yapılandırma yok ve kayıt yok. Kayıt olun ya da sadece konuk olarak giriş yapın ve birkaç saniye içinde sohbet edersiniz. Masaüstünüzden, dizüstü bilgisayarınızdan, tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan sohbet edebilir ve hepsi aynı yazılımı, aynı sunucuları kullanır ve tüm kullanıcılarımızla iletişim kurmanızı sağlar. Sadece işe yarıyor.
Bizim tamamen mobil uyumlu sohbet odaları bile tıpkı diğer web kamerası gibi kameradan resim paylaşmak için akıllı telefonunuzun kamerasını kullanmak veya akışı sağlayacak. Bu doğru: Web sitemizi ve mikrofon özelliklerimizi, ek bir eklenti veya uygulama gerektirmeden en akıllı telefonlardan kullanabilirsiniz. Bu hala çevrimiçi sohbet odalarında oldukça yeni bir kavramdır ve biz bu sınırı daha da ileriye taşıyoruz.

Çevrimiçi SohbetSe.net’i deneyin.

Sohbet odaları için doğruca gitmenin yanı sıra, OnlineSohbetse.Net’de yapabileceğiniz çok şey var , ama bunu en üst sıraya koyduk çünkü bunun gerçek çekiliş olduğunu biliyoruz. Daha fazlasını bilmek ister misiniz? Okumaya devam et.
Kullanıcı Odalarına Göz Atın Sohbet odaları için doğruca gitmenin yanı sıra, Online Sohbetse.Net’de yapabileceğiniz çok şey var , ama bunu en üst sıraya koyduk çünkü bunun gerçek çekiliş olduğunu biliyoruz. Daha fazlasını bilmek ister misiniz? Okumaya devam et.
Kullanıcı Odalarına Göz Atın
Diğer üyeler tarafından oluşturulan çok sayıda Özel Sohbetlerim var . Bu odalar normalde, sunucu sohbet odaları kategorilerimiz kadar popüler olmayan, ancak çoğu insan tarafından beğenilen daha şık temelli konular içindir. Bu odaların içeriği ve bunları yönetme sorumluluğu, sadece oda sahiplerinin takdirindedir.

 

 

canlı Sohbetlerim Sohbet deneyiminizden zevk almak için mükemmel bir yer bulamadınız mı? Kendi sohbet odasınızı oluşturun, kendikonu ve kurallarınızı ayarlayın, patron olun ve odayı nasıl uygun gördüğünüzü kontrol edin. Ayrıca arkadaşlarınızın moderatörlerini yapabilir ve kendi ücretsiz sohbet topluluğunuzun patronu olabilirsiniz. İstediğiniz ilgi alanıyla ilgili odalar oluşturun veya arkadaşlarınız için özel bir grup gibi olması gereken bir oda oluşturun. Her şey sana bağlı.

 

Profil oluşturmak için kayıt hızlı, ücretsiz ve kolaydır, bu yüzden sizi geri tutacak hiçbir şey kalmaz. Profilinizi istediğiniz zaman oluşturun, böylece arkadaşlarınız veya belki de yeni ilginç kişiler çevrimdışı olduğunuzda bile sizi bulabilir ve size mesaj gönderebilir. Kiminle tanışacağını asla bilemezsin.

 

Kayıtlı sohbet eden kişilerinizin listelenen profillerine göz atmaktan çekinmeyin . Mesaj gönderebilir, en yüksek etkinliğe sahip aktif kullanıcılara bakabilir, kimlerin çevrimiçi olduğunu görebilir, en yeni profil yayınlarını ve resimlerini görebilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.

 

Ana cazibe: Sohbet odalarına katılın . Sohbetlerim Sunucu sohbet odalarımız saat başı meşgul. İster seks sohbeti, görüntülü sohbet, isterse biraz daha derin bir şey olsun, yoğun sunucu sohbet odalarımızda her zaman etkinlik ve eğlence, heyecan verici insanlar konuşabilirsiniz.

Zaman ayırmak ve daha uzun, daha bilgilendirici yazılar yazmak, daha büyük sorunların üstesinden gelmek ister misiniz? Belki de ciddi konular hakkında konuşmak istediğinizde hızlı tempolu bir sohbet ortamında düşünce treninizi kaybetmekten hoşlanmıyorsunuzdur Odaları deneyin ve geri dönün, işleri kendi hızınızda yapın ve keyfini çıkarın. Fotoğrafları ve metni paylaşabilir, videoları gömebilir, özel mesajlar gönderebilirsiniz – sohbetin sunduğu olanakların çoğu, ancak kendi hızınızda.

Sohbetlerim


Yazar: admin

Görüntüleme: 579 defa

Kategori: Chat, Genel, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 06 Temmuz 2024

Cevap bırakın

error: Content is protected !!