Sohbetse Sohbet


Sohbetse Sohbet

Sohbet,chat odalarında ve çevrimiçi sohbetciler hakkında bilmeniz gereken 5 Sohbetse Sohbet kuralı 1.İlk olarak, konuşmaya başlamadan ilkin Sohbetse kurallarına uyun. Aksi takdirde, toplumdan atılabilirsiniz. İlk kez sohbet ediyorsanız, sohbet odasının iyi mi çalıştığını hissetmek için çeşitli söyleşi odalarını kontrol etmelisiniz. Bu sizin için antarnatif size destek olacaktır. Zaman ayırın ve kendi konferans başlamadan ilkin farklı sohbet odaları ziyaret edin.

2. Ne demek istiyorsun? Sohbet etmeye başladığınızda her vakit ilk düşünün. Gerçek bir ortamda biriyle müşerref olmak benzer biçimde. Diğer kişiyi selamlamak ve bilgilendirmek önemlidir. Ekran adınız ilk tanıştığınız birine sizin hakkınızda herhangi bir şahsi malumat vermek için yeterince iyi olmalıdır.

3. Küfür veya hakaret içeren dili asla kullanmayın. Konuşmanı temiz tut. Yemin etsen bile, diğer kişi asla sevmez. Kim fazlaca yemin eden biriyle konuşmak talep eder? Diğer kişiyi çok iyi tanımıyorsanız ve saldırgan bir dil kullanıyorsanız, diğer kişi muhtemelen derhal sizinle konuşmayı bırakacaktır. Diğer şahıs kötü niyetli ise, derhal onunla sohbet etmelisiniz. Ayrıca, ana bilgisayara bir şeyler işlediğini de işaret edebilirsiniz. Kötü niyetli kullanıcılarla yüzleşmek zorunda değilsiniz.

4. Yazılı iletişimin temel kurallarını anlamanız icap eder. Manşetlere hiçbir şey koymayın, çünkü bu kabalık. Ne Kadar Bağırıyor. Eğer yüksek sesle ve başkalarına bağırırsan, kiminle konuşmak istersin? Göze oldukca rahatsız edici ve bu nedenle kaçınmalısınız. Ve her şeyden bahsetmemelisin. Unutma, bu bir diyalog değil, monolog. İletişim, iki yönlü bir cadde olduğu anlamına gelir ve diğer ferdin konuşma fırsatı vardır. Tüm konuşmalarınızla sıkıldıysanız ve söyleşi ettiğiniz ortakları bulmak çok zor olabilir. Her zaman soruları ve yorumları cevaplayabilirsiniz. Konuşmayı olası olduğunca ilginç hale getirmeye çalışın, böylece ikiniz de entresan buluyorsunuz. Sadece onlardan, erdemlerinden ve yaptıklarından bahsetmekten kaçının.

5. Ne demek istiyorsun? Bir sohbette başka biriyle söyleşi ediyorsanız, monitör adınızı kullanmanız gerekir. Diğer ferdin onunla konuştuğunu bilmesine destek verir. Bazen aramalar oldukça hızlı gidebilir ve diğer kişi ona hitap edip etmediğinizden güvenli olamaz.

6. Ne yapıyorsun? Ne yaptın? Asla fazla şahsi olma. Gerçek adınızı ve kişisel bilgilerinizi bir söyleşi odasında asla ifşa etmemelisiniz. Diğer kişiyi çok iyi bilmiyorsanız, şahsi detayları hiç ifşa etmemelisiniz.

Son Yazı

İlişkide 5 şahıs tarafınca öğrenilen dersler

5 toplantılar ve söyleşi-aşk yaşamını değiştirebilir ipuçları

Sohbet odaları ve çevrimiçi sohbet’de bir bayanla nasıl konuşulur

6 söyleşi kuralları söyleşi odaları ve çevrimiçi söyleşi hakkında bilmeniz ihtiyaç duyulan

Sohbetse Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 661 defa

Kategori: Chat, Genel, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 16 Mayıs 2024

Cevap bırakın

error: Content is protected !!